Opis

Treść: Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Magazynier

Miejsce pracy: Rokszyce (okolice Piotrkowa Trybunalskiego)

Opis stanowiska pracy:
- obsługa wózka unoszącego;
- kompletowanie zamówień;

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- pracę w systemie 3 - zmianowym
- po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę;
- atrakcyjny system premiowy;

Wymagania:
- uprawnienia na wózki unoszące - WARUNEK KONIECZNY;
- książeczka sanepidowska - WARUNEK KONIECZNY;
- dyspozycyjność;
- skrupulatność, rzetelność;
- odpowiedzialność;
- dobra organizacja pracy własnej.

CV proszę przesyłać na adres marti047@gmail.com
kontakt telefoniczny: 609-100-671

Prosimy o dołączenie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Nr cert. 5088.

Kontakt

Operator wózka unoszącego - umowa o pracę